Dom

Shenzhen YEAH Household Co. Ltd

Profil firmy
Shenzhen YEAH Household Co. Ltd została założona w 2008 roku i specjalizuje się w produkcji regałów z drutu metalowego i stojaka na meble metalowe w 50 krajach, głównie w Japonii, Stanach Zjednoczonych i Europie, na rynku krajów Bliskiego Wschodu. Zakres produktów obejmuje stojak na naczynia, stojak kuchenny, stojak na buty, stojak łazienkowy, stojak na wino i wielofunkcyjne półki z drutu.

Nasze półki z drutu są zatwierdzone przez amerykańską organizację NSF. Co więcej, nasza fabryka przeszła już audyt fabryczny TUV, AMAZON, SGS i ULINE. Stabilna kontrola wysokiej jakości i zaawansowana automatyczna technologia produkcji są naszą szczególną zaletą na tym samym rynku. Posiadamy własne pomieszczenie do testowania słonej mgiełki, test odległości od centrum półki, test grubości powłoki, test korozyjny, test obciążeniowy i test upuszczenia itp. Naszym celem jest zaoferowanie profesjonalnej odpowiedzi w konkurencyjnej cenie i doświadczonych informacjach branżowych. Shenzhen YEAH dysponuje zmodernizowanym automatycznym sprzętem do spawania i doświadczonymi członkami zespołu sprzedaży.

Zobacz więcej O nas
nasza firma
2008 Założony

2008-2018 Targi Kantońskie

Shenzhen YEAH Household Co. Ltd Shenzhen YEAH Household Co. Ltd Shenzhen YEAH Household Co. Ltd Shenzhen YEAH Household Co. Ltd
1 2 3 4
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Zachodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

Ilość pracowników : 100~120

Coroczne wyprzedaże : 2000000-2800000

Rok założenia : 2008

pc Export : 70% - 80%